Про нас – PackLand

Про нас

PackLand

Виробник екологічно чистої пакувальної продукції, що стрімко розвивається.

Компанія PackLand завдяки обладнанню вищого класу і професійній команді фахівців впевнено займає лідируючі позиції в області виробництва паперових пакетів і нанесення флексодруку. Ми гарантуємо високий рівень сервісу, неперевершену якість матеріалів і оперативний зворотний зв’язок.

Послуги виробництва

Паперові пакети

Виробляємо паперові пакети, які активно використовуються для упаковки продуктів харчової групи: борошно, цукор, сіль, крохмаль, кава, чай, крупи, гарячий хліб, випічка, кондитерські вироби, хот-доги, гамбургери та інше.

Також ми створюємо спеціальну упаковку для товарів нехарчової групи: будівельні суміші, корми для тварин, пакети для деревного вугілля, та інше.

У виробництві ми використовуємо тільки якісну сировину від кращих виробників на ринку. Наприклад, пакети для упаковки борошна виготовляються з:

 • Білого крафт-паперу марки ВПМ виробництва Троїцької БФ (Росія).
 • Або з білого крафт-паперу марки Swan White Gloss (з глянцевим зовнішнім шаром) виробництва концерну UPM (Фінляндія).

Крафт-папір виробництва Троїцької БФ виготовлений ​​відповідно до ТУ 5435-004-00278971-2003. Варіанти сировини від обох виробників призначені для виготовлення пакетів під харчові сипкі продукти, а також мають хороші друкарські властивості, високий ступінь білизни та поліпшені показники міцності.

 • Надаємо повний комплекс послуг з додрукарської підготовки — від розробки оригінал-макету до виготовлення фотополімерних друкарських форм (кліше).
 • Виробляємо паперові пакети відповідно до ГОСТ 13502-86 «Пакети паперові для сипучої продукції».
 • Працюємо з сучасним друкарським обладнанням, яке дозволяє створювати повнокольорові пакети або варіанти з нанесенням високоякісного друку до 6-х кольорів.
 • При замовленнях пакетів під борошно або цукор, ми можемо створити варіанти різної місткості — 0,5 кг, 1 кг, 2 кг, 3 кг, 5 кг.
 • Консультуємо і допомагаємо підібрати оптимальний варіант паперової упаковки для вашої продукції.
 • Надаємо докладні консультації про способи фасування і надійного закриття пакетів, надаємо поради про упаковку вже розфасованої продукції.
 • За необхідності здійснюємо доставку замовлень в будь-який регіон України чи на вказаний склад кур’єрської служби.

Паперові стаканчики з індивідуальним друком

Одноразові паперові стаканчики для кави — гігієнічний та універсальний посуд для гарячих і холодних напоїв. Купити паперові стаканчики можна як для корпоративного або сімейного заходу, так і для бізнесу — продажу чаю, кави на вулиці.

Одноразовий посуд з екологічних матеріалів — гігієнічний, безпечний і підходить для всіх закладів громадського харчування. Для сегмента HoReCa безумовно вигідно купити одноразовий стаканчик оптом. Головне знайти перевіреного продавця, який реалізує дійсно якісну продукцію, адже оптова ціна паперових стаканчиків кави нижче, ніж роздрібна.

Упаковка для піци

Наша компанія виготовляє різні форми та розміри пакувальної коробки для піци з можливістю нанесення індивідуального друку.

Піца належить до найпоширеніших видів фастфуду. Її популярність тримається на високому рівні вже багато років і не збирається спадати, не зважаючи на те, що на ринку з’являються інші конкуренти із заходу і сходу. Не тільки по всій країні, але і в Києві щомісяця відкриваються нові заклади, що пропонують своїм гостям саме цю страву.

В умовах такої конкуренції, важливо приділяти увагу кожній деталі, тому що навіть дрібниця може стати вирішальною у виборі клієнта. Звичайно, дуже важливо, яку саме піцу подають гостям. Але також має велике значення те, в якому вигляді її доставлять. Значення цього моменту стало ще більш вагомим останнім часом, тому що люди все частіше замовляють піцу додому. І щоб скласти максимально позитивне враження про свій продукт, варто подбати про те, щоб купити якісну упаковку для піци.

Звичайно, першочергове завдання упаковки — доставити їжу, зберігши її температуру, смакові якості та форму. Але є і друга за важливістю можливість, яку надають коробки — це додаткова реклама. Деякі виробники піци не використовують цю можливість, а даремно.

Напевно кожен, хто коли-небудь замовляв піцу у великих піцерії або мережі, згадає, як виглядає їх логотип. Певною мірою це заслуга малюнку, що розміщений на коробці. У споживача складається чіткий ланцюжок: побачив логотип на коробці — розкрив і насолоджуєшся улюбленою їжею. Отримуючи з рук доставщика коробку і бачачи знайоме зображення, клієнт вже передчуває, як буде смакувати улюблену піцу.

Тому не варто нехтувати нагодою ще раз закріпити такий зв’язок. В умовах жорсткої конкуренції краще використовувати кожну можливість нагадати про себе клієнту. Тим більше, що в продажі коробки з нанесенням логотипу коштують ненабагато дорожче, ніж без нього.

«PackLand»:

 • Високотехнологічне обладнання від Японських і Німецьких виробників використане в створенні нашої продукції гарантує високу якість і найкоротші терміни виготовлення ваших замовлень.
 • Низькі ціни. Як відомо, ціни на продукцію у виробника завжди набагато нижчі ніж у посередника. Саме тому ми відкрили свій інтернет-магазин, щоб задовольнити не тільки оптових, а й роздрібних покупців.
 • Робота з професіоналами компанії PackLand. Завдяки обладнанню вищого класу, професійній команді фахівців і великому досвіду — наш бренд впевнено займає лідируючі позиції в області виробництва паперових пакетів і нанесення флексодруку. Ми завжди максимально точно виконуємо замовлення і враховуємо всі вимоги та побажання клієнта.

Все перераховане вище робить співпрацю з компанією «PackLand» дуже вигідною.

PackLand

Робота з виробником на пряму забезпечить вас чудовою якістю і низькими цінами на продукцію.

Онлайн Підтримка 24/7

Залишайте заявки в зручний для вас час, і наші фахівці будуть раді вас проконсультувати.

Money return

Партнерство

Станьте одним з наших партнерів та отримайте знижку на перше замовлення.

Залишились питання?

  Ваше повідомлення підправлено!

  ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
  +
  Передзвоніть мені!