Послуги – PackLand

Послуги

Паперові стаканчики з індивідуальним друком

Одноразові паперові стаканчики для кави — гігієнічний та універсальний посуд для гарячих і холодних напоїв. Купити паперові стаканчики можна як для корпоративного або сімейного заходу, так і для бізнесу — продажу чаю, кави на вулиці.

Одноразовий посуд з екологічних матеріалів — гігієнічний, безпечний і підходить для всіх закладів громадського харчування. Для сегмента HoReCa безумовно вигідно купити одноразовий стаканчик оптом. Головне знайти перевіреного продавця, який реалізує дійсно якісну продукцію, адже оптова ціна паперових стаканчиків кави нижче, ніж роздрібна.

Упаковка для піци

Наша компанія виготовляє різні форми та розміри пакувальної коробки для піци з можливістю нанесення індивідуального друку.

Піца належить до найпоширеніших видів фастфуду. Її популярність тримається на високому рівні вже багато років і не збирається спадати, не зважаючи на те, що на ринку з’являються інші конкуренти із заходу і сходу. Не тільки по всій країні, але і в Києві щомісяця відкриваються нові заклади, що пропонують своїм гостям саме цю страву.

В умовах такої конкуренції, важливо приділяти увагу кожній деталі, тому що навіть дрібниця може стати вирішальною у виборі клієнта. Звичайно, дуже важливо, яку саме піцу подають гостям. Але також має велике значення те, в якому вигляді її доставлять. Значення цього моменту стало ще більш вагомим останнім часом, тому що люди все частіше замовляють піцу додому. І щоб скласти максимально позитивне враження про свій продукт, варто подбати про те, щоб купити якісну упаковку для піци.

Паперові пакети
Виробляємо паперові пакети, які активно використовуються для упаковки продуктів харчової групи: борошно, цукор, сіль, крохмаль, кава, чай, крупи, гарячий хліб, випічка, кондитерські вироби, хот-доги, гамбургери та інше.

Також ми створюємо спеціальну упаковку для товарів нехарчової групи: будівельні суміші, корми для тварин, пакети для деревного вугілля, та інше.

У виробництві ми використовуємо тільки якісну сировину від кращих виробників на ринку. Наприклад, пакети для упаковки борошна виготовляються з: Білого крафт-паперу марки ВПМ виробництва Троїцької БФ (Росія). Або з білого крафт-паперу марки Swan White Gloss (з глянцевим зовнішнім шаром) виробництва концерну UPM (Фінляндія).

Крафт-папір виробництва Троїцької БФ виготовлений ​​відповідно до ТУ 5435-004-00278971-2003. Варіанти сировини від обох виробників призначені для виготовлення пакетів під харчові сипкі продукти, а також мають хороші друкарські властивості, високий ступінь білизни та поліпшені показники міцності.

Надаємо повний комплекс послуг з додрукарської підготовки — від розробки оригінал-макету до виготовлення фотополімерних друкарських форм (кліше).

Виробляємо паперові пакети відповідно до ГОСТ 13502-86 «Пакети паперові для сипучої продукції».

Працюємо з сучасним друкарським обладнанням, яке дозволяє створювати повнокольорові пакети або варіанти з нанесенням високоякісного друку до 6-х кольорів.

При замовленнях пакетів під борошно або цукор, ми можемо створити варіанти різної місткості — 0,5 кг, 1 кг, 2 кг, 3 кг, 5 кг.

Ваше повідомлення підправлено!

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!